Raad Van Bestuur KOBA

Aloïs Van Oevelen
Voorzitter Raad van Bestuur KOBA
voorzitter@kobavzw.be
Martin Maesen
Voorzitter KOBA NoordkAnt
martin.maesen@noordkant.be
Lode Bolckmans
Voorzitter KOBA Zuiderkempen
lode.bolckmans@telenet.be
Frans Vanhoof
voorzitter KOBArT
franciscus.vanhoof@telenet.be
Denise Peeters
Voorzitter KOBA De Nete
geens.peeters@pandora.be
Fons Goos
Voorzitter KOBA Voorkempen en Hoogstraten
alfons.goos@telenet.be
Ivo Rens
Voorzitter KOBA Noorderkempen
ivorens@skynet.be
Guido Halsberghe
Voorzitter KOBA ZuidkANT
guido.halsberghe@live.be
Louis Vervoort
Afgevaardigd - Bestuurder KOBA
louis.vervoort@kobavzw.be
Eliane Ramaekers
Adviseur
eliane_ramaekers@skynet.be
Fons Van Dijck
Adviseur
fons.vandijck@kobavzw.be
Jacques Blockhuys
Voorzitter KOBA Metropool
voorzitter@kobametropool.be
Koen De Cleyn
Adviseur
koen.decleyn@skynet.be
Deel deze pagina